BKGM INWESTYCJE

to wiodąca firma doradcza z długoletnim doświadczeniem zawodowym

BKGM INWESTYCJE

Wiodąca firma doradcza z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Skuteczność naszego zespołu w pozyskiwaniu dofinansowań z ZUS na poprawę warunków pracy i BHP oraz środków unijnych wynosi ponad 90%. Przed podjęciem współpracy dokonujemy analizy potencjału możliwości otrzymania dotacji. Na życzenie Klienta przedstawiamy listy referencji.

NASZE ZALETYsprawdź dlaczego wybrać właśnie nas

BEZPIECZEŃSTWO

Osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa i zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Stawiamy na odpowiedzialność, rzetelność i profesjonalizm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW

Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie – działając w obszarze doradztwa finansowego, funduszy unijnych oraz funduszy z ZUS na poprawę warunków pracy i BHP.

GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI

Podstawą funkcjonowania firmy jest rzetelna obsługa klientów – współpraca z najlepszymi fachowcami zajmującymi się pozyskiwaniem dotacji dla każdej branży biznesu, jak również współpraca z doradcami finansowymi, także wspieranie i tworzenie pomysłów oraz wyszukiwanie partnerów biznesowych.

MISJA

Celem naszej firmy jest zapewnienie klientom współpracy na najwyższym poziomie od momentu wyboru specjalistów do rozliczenia projektu/ pomocy w spełnianiu wytycznych. Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego dobór odpowiednich specjalistów jest sprawą kluczową.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA
Skorzystaj z formularza kontaktowego

w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Kontakt